Ducksday

 

Hugger

 

Promocje
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Blog
Ciekawe artykuły, porady, nowości dotyczące produktów sprzedawanych w naszym sklepie.
Praktyczne i kolorowe ubranka funkcyjne do przedszkola, na plac zabaw dla dziecka. 10 LAT marki Ducksday!
10 LAT marki Ducksday!

Czas szybko płynie, kiedy się dobrze bawisz...

DUCKSDAY producent odzieży funkcyjnej dla dzieci istnieje już 10 lat, od 7 lat jest dostępny u nas w kraju.

Z tej okazji marka zaprojektowała nowy wzór PARIS dostępny wyłącznie u nas w limitowanej ilości. Ducksday zaczynał swoją przygodę od odzieży przeciwdeszczowej i pomysł na produkt narodził się w 2011 roku.
Misją marki jest zachęcanie dzieci do spędzania czasu na zewnątrz, bez względu na pogodę. Nic nie przebije biegania, zabawy na powietrzu i beztroskiego odkrywania natury.
Priorytetami marki są ponadczasowe wzory i projekty, które są trwałe i wykonane w uczciwych warunkach.
W minionej dekadzie poznaliśmy wspaniałych ludzi i firmy, które pomogły nam stworzyć niesamowitą markę, jaką jesteśmy dzisiaj.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie, ciepłe słowa, pozytywne komentarze oraz zdjęcia swoich pociech. To wszystko napędza nas do dalszego działania!

 • Ducksday posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100, oznacza to, że materiały z których marka Ducksday szyje odzież przeciwdeszczową spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są przebadane i wolne od szkodliwych dla zdrowia substancji. Co więcej, oznacza to również że wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy użyte do uszycia produktu są certyfikowane, w tym: materiał wierzchni, podszewka, bioniczna wodoodporna powłoka, polarowe wstawki, zamki błyskawiczne, wodoodporne zamki błyskawiczne, ściągacze, metalowe guziki, rzepy, gumki, strzemiona, nadruk transferowy, odblaski, etykiety firmowe i informacje pielęgnacyjne. 
  Aktualną listę produktów posiadającą certyfikat możesz sprawdzić po zeskanowaniu poniższego kodu QR.
  Otrzymujesz w 100% BEZPIECZNY PRODUKT DLA TWOJEGO DZIECKA.
  STANDARD 100 by OEKO-TEX®
 • Ducksday działa w oparciu o zasady "Fair Trade", czyli sprawiedliwy handel. "Fair Trade" to partnerstwo handlowe, oparte na dialogu, przejrzystości i szacunku, które dąży do większej równości w handlu międzynarodowym. Przyczynia się do zrównoważonego rozwoju przez oferowanie lepszych warunków handlowych oraz ochronę praw marginalizowanych producentów i pracowników najemnych, to: 
  1. Uczciwa cena za produkty.
  2. Sprawiedliwe płace i odpowiednie warunki socjalne.
  3. Przejrzystość, uczciwość i szacunek w relacjach handlowych.
 • Ducksday dba o środowisko - na etapie produkcji poddaje recyklingowi wodę po barwieniu odzieży, NIE zanieczyszcza wody/rzek ściekami (jak wiele innych marek).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl