Ducksday

 

Hugger

 

Promocje
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Blog
Ciekawe artykuły, porady, nowości dotyczące produktów sprzedawanych w naszym sklepie.
Wymiana towaru

Adres do korespondencji i zwrotu towaru:
MATI & MAKS
ul. Nad Potokiem 36
32-010 Łuczyce
kom. 660 76 31 67
e-mail: sklep@matiandmaks.pl

Zwracane produkty dobrze zabezpiecz przed zabrudzeniem i uszkodzeniem podczas transportu, w miarę możliwości umieść w oryginalnych opakowaniach producenta i wyślij wraz z wypełnionym formularzem oraz paragonem/fakturą lub jego kopią. Wysyłki możesz dokonać Pocztą Polską, firmą kurierską lub ewentualnie do paczkomatu InPost LUC01N po wcześniejszym ustaleniu ze sklepem.

 

Wymiana towaru

1. Sklep Internetowy Mati & Maks umożliwia wymianę zakupionego towaru na inny towar. Konsument może także odstąpić od umowy zawieranej na odległość zgodnie z procedurą określoną w § 8, wyrażając jednocześnie wolę zaliczenia należnej mu kwoty, jako przedpłaty na rzecz nowego zamówienia.

2. Konsument informuje przedsiębiorcę przed upływem okresu odstąpienia o swojej decyzji odstąpienia od umowy i chęci dokonania wymiany towaru na inny.

3. W przypadkach, gdy wartość nowego zamówienia jest wyższa aniżeli płatność rozliczana na skutek odstąpienia, konsument może dopłacić brakującą kwotę zgodnie z § 4
W przypadkach, gdy wartość nowego zamówienia jest niższa aniżeli płatność rozliczana na skutek odstąpienia, zwrotu nadpłaty Sklep internetowy Mati & Maks dokonuje niezwłocznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl