Ducksday

 

Hugger

 

Promocje
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Blog
Ciekawe artykuły, porady, nowości dotyczące produktów sprzedawanych w naszym sklepie.
Wyróżnienie w konkursie na najlepsze dostępne na rynku produkty dla dzieci
Wyróżnienie w konkursie na najlepsze dostępne na rynku produkty dla dzieci

Drodzy Klienci, 

Tydzień temu w Wiązownej k. Warszawy odbył się finał XVI Edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2022 organizowanego przez portal zabawkowicz.pl.
Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że marka Ducksday po raz kolejny została doceniona przez wyśmienite grono jury (aktorzy, dziennikarze, celebryci, znani rodzice i eksperci branży dziecięcej), które co roku typuje i wybiera najlepsze dostępne na rynku produkty dla dzieci.
Zgłoszony do konkursu zestaw przeciwdeszczowy Ducksday dla dziecka (kombinezon przeciwdeszczowy) i mamy (parka przeciwdeszczowa) otrzymał Wyróżnienie w ramach Nagrody Rodziców!

Przy tej okazji chcieliśmy nadmienić, że na przestrzeni ostatnich 10 lat, marka Ducksday była wielokrotnie nagradzana w Polsce i za granicą za swoje innowacyjne i funkcjonalne produkty dla dzieci.
Poniżej przedstawiamy listę nagród dla odzieży funkcyjnej Ducksday.

Nagrody dla odzieży funkcyjnej dla dzieci Ducksday:

  • Prestiżowa nagroda ISPO BRANDNEW 2013 na największych targach outdoorowych w Europie ISPO 2013 w Monachium za kombinezon przeciwdeszczowy Ducksday "Rain and Snow suit" z membraną 10.000/5.000 składany do małej kieszonki, ukrytej w nogawce.
  • Złoty medal na targach dziecięcych KID'S TIME w 2015 roku w Kielcach za kurtkę całoroczną Ducksday 3 w 1 "Four Seasons jacket" z membraną 10.000/5.000 składaną do kieszonki na plecach.
  • I miejsce w kategorii WYGODNIE I MODNIE podczas targów Kid's Biz Fair (26-27.08.2015 r.) za oddychający kombinezon przeciwdeszczowy i przeciwwiatrowy Ducksday "Rain and Snow suit".
  • W roku 2016 kombinezony Ducksday otrzymały dwie nagrody w konkursach, w których to rodzice dzieci decydowali o wyborze najlepszych ich zdaniem produktów, i tak kombinezon całoroczny przeciwdeszczowy otrzymał nagrodę rodziców od portalu zabawkowicz.pl oraz wyróżnienie w konkursie Wybór Rodziców Kind + Jugend w Kolonii. Na konkursie w Kolonii tą samą nagrodę otrzymał ocieplany zimowy kombinezon dla niemowląt i małych dzieci.
  • W 2018 roku X edycja konkursu Nagroda Rodziców przyniosła marce Ducksday kolejną nagrodę tym razem dla kombinezonu zimowego. Jubileuszowa gala Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców przyciągnęła najbardziej znane mamy i ojców polskiego showbiznesu. Gwiazdy uczestniczyły w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w hotelu Wiązowna Brant. Wśród nich znalazła się Otylia Jędrzejczak, Anna Korcz, Odeta Moro, Tomasz Karolak, Rafał Mroczek, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański, Wojciech Błach. A także najważniejsi dziennikarze w branży dziecięcej i eksperci: fizjoterapeuci, psycholodzy, terapeuci sensoryczni i wielu innych znamienitych gości.

  • W 2019 roku kombinezon zimowy dla dziecka znalazł się w gronie zwycięzców II edycji plebiscytu Influencer’s Top 2019 w kategorii Youngsters oraz Styl.
  • W 2022 roku XVI edycja konkursu Nagroda Rodziców przyniosła marce Ducksday wyróżnienie dla zestawu przeciwdeszczowego Ducksday dla dziecka (kombinezon przeciwdeszczowy) i mamy (parka przeciwdeszczowa). Gala Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców ponownie przyciągnęła najbardziej znane mamy i ojców polskiego showbiznesu, ekspertów, dziennikarzy, a konkurs był największy w historii jego istnienia. Ogromne ukłony dla organizatorów warsztatów, którzy włożyli wiele pracy i serca w stworzenie swoich stoisk - pięknych i kolorowych. A także w zabawę z dziećmi, interakcje z Jurorami. Towarzyszyła temu dobra atmosfera i ogromne zaangażowanie także po stronie Jury. Gwiazdy uczestniczyły w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w hotelu Mercure Wiązowna Brant. Wśród nich znalazła się m.in. Joanna Racewicz, Odeta Moro, Anna Czartoryska, Anna Dereszowska, Maja Hyży, Kamila Kamińska, Agnieszka Mrozińska, Monika Mrozowska, Anna Dec, Katarzyna Bujakiewicz, Rafał Maślak, Katarzyna Burzyńska, Wojciech i Agnieszka Błach, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Anna Korcz, Małgorzata Kosik i wielu innych znamienitych gości. Imprezę odwiedziły ekipy telewizyjne Polsat News - nagrywali wywiady z organizatorami warsztatów, Dzień dobry TVN, Co za tydzień - TVN i Jastrząb Post.

zestaw odzież przeciwdeszczowa dla mamy i dziecka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl