Lekki plecaczek dla malucha – plecaki mini dla dzieci 1–3 lata | Mati & Maks

Ciekawe artykuły, porady, nowości dotyczące odzieży uv, ubrań na deszcz, wiatr dla dzieci i niemowląt, ale także wszelkich aktywności na zewnątrz.
Odzież UV dla dzieci – jak chronić maluchy latem?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze kapelusza UV dla dzieci?
Dlaczego warto inwestować w odzież z filtrem UV dla dzieci?
Jak ubrać dziecko na narty i sanki? Krótki przewodnik z marką Ducksday
Kombinezon zimowy niemowlęcy - jaki wybrać model?
Kurtka 3w1 chłopięca i dziewczęca - wielofunkcyjność przez cały rok
Bielizna termoaktywna dla dzieci: komfort i ochrona przed zimnem
Idealna zimowa i przeciwdeszczowa odzież dla dzieci - kombinezony i kurtki Ducksday
Deszczowe dni nie muszą być nudne! Wybierz idealne stroje przeciwdeszczowe dla swoich dzieci
Najlepsza odzież zimowa dla dzieci na każdą pogodę
Słońce, woda i zabawa – Idealne kostiumy dla dzieci na lato!
Ekologiczne materiały i technologie w odzieży dla dzieci
Historia i misja marki Ducksday
Uczulenie na słońce u dzieci a odzież z filtrem uv
Jednoczęściowa piżama rampers rompers dla niemowlaka Ducksday, funky red, rozmiar 68
Opis
Piżamka, body rampers rompers czerwony dla niemowlaka 68 bawełna
Oryginalne ubranka z kolekcji piżamowej firmy Ducksday dla najmłodszych dzieci idealnie sprawdzą się zwłaszcza nocą, ale również podczas domowych czy plenerowych zabaw czy odpoczynku w gorące dni.
- kolorowe, bardzo praktyczne, niekrępujące ruchów i wygodne w noszeniu zapewnią komfort i wygodę małym użytkownikom,
- uszyte z delikatnej, miękkiej i przyjemnej w dotyku (97% bawełna,3% elastan) tkaniny o bardzo dobrej jakości, dzięki której, nawet mimo wielokrotnego prania, ubranka przez długi czas zachowują swój pierwotny kształt i wygląd,
- posiadają atest Oeko-Tex Standard 100,
- wyposażone w guziki po wewnętrznej stronie nogawki umożliwiające szybką i łatwą wymianę pieluszki bez konieczności rozbierania dziecka.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.