Ducksday

 

Hugger

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Hugger to doskonały plecak nie tylko na wycieczki, wakacje, to także plecak do przedszkola, żłobka, zerówki, 1 klasy, szkoły
Hugger to doskonały plecak nie tylko na wycieczki, wakacje, to także plecak do przedszkola, żłobka, zerówki, 1 klasy, szkoły

Hugger to najwyższej jakości plecaki dla dzieci, to gwarancja wytrzymałości i niezawodnościlekkości oraz komfortu, to doskonały plecak dla dziewczynki i chłopca, dla przedszkolaka i  pierwszoklasisty

Wesołe i kolorowe, pobudzające wyobraźnię wzory, sprawią że dzieci z chęcią będą sięgać po swoje plecaki. Rodzice natomiast będą mogli spać spokojnie, wiedząc że produkty Hugger są wolne od substancji szkodliwych. Hugger to również nieblednące kolory, bezzapachowe, bezpieczne materiały i farby oraz łatwość czyszczenia.

Przedstawiamy nowości w świecie plecaków Hugger. Wśród najmniejszych, z odpinaną smyczką (seria TTS), dedykowanych dzieciom w wieku 1-3 lat, mamy 4 nowe wzory, z kolei kolekcja plecaków TTM dla dzieci w wieku 4-8 lat powiększa się o 6 nowych propozycji. Nowością są plecaki z buziami różnych zwierząt z nowej serii Animal Buddies odpowiednie dla dzieci w wieku 1-4 lat, a także seria plecaków Racer w kształcie samochodów, dedykowane dzieciom w wieku 2-5 lat.

 • Hugger, Totty Tripper Small (TTS).
  Plecak niewielkich rozmiarów dla najmłodszych dzieci i niemowląt (od 1-3 lat).
  Plecak jest ultra lekki, pojemny, wytrzymały, wesoły, kolorowy i oryginalny, posiada dużą główną komorę z wewnętrzną elastyczną kieszenią. Z przodu posiada mniejszą podręczną kieszeń zapinaną na zamek oraz elastyczne boczne kieszenie siatkowe na przekąski, chusteczki, wodę, soczek. Posiada również regulowane szelki ze wzmocnionymi szwami. Jest wyposażony w zamek błyskawiczny YKK. Do plecaczka dołączona jest odpinana smycz, dzięki której Twoje dziecko jest bezpieczne i zawsze blisko Ciebie, zwłaszcza na chodniku, ulicy, w zatłoczonych miejscach, na zakupach, etc. Pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma też górny uchwyt. Jest idealny na wycieczki, spacery, wakacje, zakupy. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w głównej komorze butelkę z wodą, małego pluszowego misia, czapkę. Boczne kieszenie z siatki mogą pomieścić małą zabawkę, chusteczki lub przekąskę. Przednia kieszeń na suwak może pomieścić przekąskę lub małą książeczkę lub zabawkę.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 18 x 10 x 23.
  Ultra lekki, waga: 0,2 kg.
  Wiek: 1+ lat.

 

 • Hugger, Totty Tripper Medium (TTM).
  Plecak średnich rozmiarów dla dzieci (4-8 lat).
  Plecak jest bardzo lekki, pojemny, wytrzymały, wesoły, kolorowy i oryginalny, posiada dużą główną komorę z wewnętrzną elastyczną kieszenią. Z przodu posiada mniejszą podręczną kieszeń zapinaną na zamek oraz elastyczne boczne kieszenie siatkowe na przekąski, napoje, np. butelkę z wodą, sok, termos, bidon. Posiada również regulowane szelki ze wzmocnionymi szwami. Jest wyposażony w zamek błyskawiczny YKK. Pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma też górny uchwyt. Jest idealny na wycieczki, spacery, wakacje. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w jednej bocznej kieszeni siatkowej butelkę z wodą lub soczek i przekąskę w drugiej. W głównej komorze może zmieścić książkę, pluszowego misia, małą kurtkę przeciwdeszczową, czapkę i kredki. Przednia kieszeń na suwak może pomieścić przekąskę lub małą książkę lub zabawkę.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 24 x 13 x 30.
  Bardzo lekki, waga: 0,3 kg.
  Wiek: 4+ lat.

 

 • Hugger, Little Monster.
  Plecak dla najmłodszych dzieci (od 1-4 lat).
  Poznaj zabawne potworki, homara Larry'ego, motylka Betty, rybkę Monster, nietoperza Barry'ego. To zabawne projekty, który pozwalają dziecku odkrywać wyobraźnię.
  Plecak Jest bardzo lekki, pojemny, wytrzymały, zabawny, kolorowy i oryginalny. Posiada dużą główną komorę z dużym zamkiem błyskawicznym, dwie boczne elastyczne kieszenie z siatki na przekąski, chusteczki, wodę, soczek. Posiada również wygodne, regulowane ramiączka z wyściełaną oddychającą siateczką. Jest wyposażony w zamek błyskawiczny YKK i japońskie klamry Nifco. Pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma górny uchwyt do szybkiego chwytania. Jest idealny na wycieczki, spacery, do przedszkola, wakacje, zakupy.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Główna komora przykładowo pomieści: cienką kurtkę lub bluzę, książkę, pluszaka, zabawki, przekąski i kapelusz. Siatkowe kieszenie mogą pomieścić przekąski lub napój i zabawkę.
 • Rozmiar zewnętrzny w cm (szer. x gł. x wys.): 23 x 13 x 31.
  Bardzo lekki, waga: 0,25 kg.
  Wiek: 1+ lat.


 • Hugger, Animal Buddies.
  Zabawny plecak z głową zwierzątka z dużymi oczami, uszami i małymi łapkami pozwala rozwijać dziecku wyobraźnię. Projekt został specjalnie stworzony przez brytyjskich artystów.
  Plecak średniej wielkości (pomieści format A4), jest lekki, wygodny i pojemny. Posiada jedną dużą główną komorę zamykaną na zaciągany pasek ze sprzączką oraz klapę. Odpinana smycz umocowana u dołu plecaka pozwala mieć dziecko zawsze blisko siebie w niebezpiecznych lub zatłoczonych miejscach. Elastyczne boczne kieszenie siatkowe pomieszczą przekąski i/lub napoje. Plecak ma również regulowane szelki ze wzmocnionymi szwami, a pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa, górny uchwyt pozwala szybko sięgnąć po plecak. Idealny dla maluchów, do żłobka, przedszkola, na wycieczki, spacery, wakacje. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w jednej bocznej kieszeni siatkowej butelkę z wodą lub soczek i przekąskę w drugiej. W głównej komorze może pomieścić kurtkę/bluzę, książkę, przytulankę, zabawki i czapkę.
 • Rozmiar zewnętrzny w cm (szer. x gł. x wys.): 17 x 15,5 x 32.
  Bardzo lekki, waga: 0,3 kg.
  Wiek: 1+ lat.


 • Hugger, Racer.
  Poznaj serię Racer, szybkie plecaki w kształcie aut z kołami po bokach dla małych fanów samochodów. Plecak średniej wielkości, jest bardzo lekki, ale pojemnywytrzymały, kształtem zbliżony do samochodu. Posiada jedną dużą główną komorę i mniejszą kieszeń z przodu zapinaną na duży zamek, a także regulowane szelki i jest wyposażony w zamek błyskawiczny marki YKK. Wygodne pasy ramienne mają regulowane ramiączka i wyściełane są oddychającą siateczką. Wraz z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma też górny uchwyt. Jest idealny do żłobka, przedszkola, na wycieczki, spacery, wakacje. 
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w głównej komorze bidon/butelkę, zabawkę, małą książkę, kurtkę przeciwdeszczową lub bluzę, czapkę. Przednia kieszeń zapinana na suwak może pomieścić przekąskę, chusteczki, podręczny płyn do dezynfekcji.
 • Rozmiar zewnętrzny w cm (szer. x gł. x wys.): 19 x 18 x 34.
  Bardzo lekki, waga: 0,3 kg.
  Wiek: 2-5 lat.


 • Hugger, Skooly.
  Plecak jest wytrzymały i bardzo lekki, wesoły i kolorowy. Wyposażony w górny uchwyt, wzmocnione paski, miękkie paski na ramiona, pasy ramienne z klamrą piersiową tworzące szelki bezpieczeństwa i etykietę adresowa, na którą można wpisać dane małego właściciela. Plecak jest pojemny, pasuje do książek formatu A4. Posiada zamek błyskawiczny YKK oraz klamry Nifco. Zrobiony jest z materiałów przyjaznych środowisku. Plecaczek Skooly to świetny towarzysz w przedszkolu, ale również doskonale nadaje się na wycieczki, wakacje, spacery. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • PLECAK POMIEŚCI W ŚRODKU:
  Ten plecak może zmieścić w głównej komorze małą butelkę z wodą, książki i zeszyty A4, wiatrówkę, a nawet tablet lub śniadaniówkę. Przednia kieszeń zapinana na suwak może zmieścić kredki, chusteczki i flamastry.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 25 x 10 x 32.
  Bardzo lekki, waga: 0,28 kg.
  Wiek: 3+ lat.


 • Hugger, Let's Go! - Large.
  Plecak jest lekki, pojemny, wytrzymały, wesoły i bardzo praktyczny. Główna komora plecaka jest zapinana na zamek i posiada wewnętrzną elastyczną kieszeń. Przednia kieszeń jest także zamykana na zamek błyskawiczny. Boczne kieszenie wykonane są z elastycznej siatki, w których możemy umieścić napój, termos, bidon, owoc, przekąskę, chusteczki etc. Plecak posiada regulowane ramiączka z wzmocnionymi szwami. Wewnątrz plecaka jest etykieta z adresem. Dla komfortu i wygody małego ucznia plecak posiada tylną podporę i system Air-Flow na plecach, polepszający przepływ powietrza i podnoszący komfort użytkowania. Ponadto plecak jest wyposażony w zamki błyskawiczne YKK, bezpieczny pas piersiowy i górny uchwyt. Tornister dla dzieci jest wręcz idealny do szkoły. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • PLECAK POMIEŚCI W ŚRODKU:
  Ten plecak może zmieścić w głównej komorze dużą butelkę z wodą, książki i zeszyty A4, kurtkę, a nawet laptopa. Boczne kieszenie z siatki mogą pomieścić butelkę, przekąskę lub parasol. Przednia kieszeń zapinana na suwak może zmieścić piórnik lub pudełko na lunch.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 27 x 18 x 40.
  Lekki, waga: 0,5 kg.
  Wiek: 6+ lat.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl