Ducksday

 

Hugger

 

Promocje
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Blog
Ciekawe artykuły, porady, nowości dotyczące produktów sprzedawanych w naszym sklepie.
Hugger to doskonały plecak nie tylko na wycieczki, wakacje, to także plecak do przedszkola, żłobka, zerówki, 1 klasy, szkoły
Hugger to doskonały plecak nie tylko na wycieczki, wakacje, to także plecak do przedszkola, żłobka, zerówki, 1 klasy, szkoły

Hugger to najwyższej jakości plecaki dla dzieci, to gwarancja wytrzymałości i niezawodności, lekkości oraz komfortu, to doskonały plecak dla dziewczynki i chłopca, dla przedszkolaka i pierwszoklasisty

Wesołe i kolorowe, pobudzające wyobraźnię wzory, sprawią że dzieci z chęcią będą sięgać po swoje plecaki. Rodzice natomiast będą mogli spać spokojnie, wiedząc że produkty Hugger są wolne od substancji szkodliwych. Hugger to również nieblednące kolory, bezzapachowe, bezpieczne materiały i farby oraz łatwość czyszczenia.

Przedstawiamy nowości w świecie plecaków Hugger. Wśród najmniejszych, z odpinaną smyczką (seria TTS), dedykowanych dzieciom w wieku 1-3 lat, mamy 4 nowe wzory, z kolei kolekcja plecaków TTM dla dzieci w wieku 4-8 lat powiększa się o 6 nowych propozycji. Nowością są plecaki z buziami różnych zwierząt z nowej serii Animal Buddies odpowiednie dla dzieci w wieku 1-4 lat, a także seria plecaków Racer w kształcie samochodów, dedykowane dzieciom w wieku 2-5 lat.

 • Hugger, Totty Tripper Small (TTS).
  Plecak dla najmłodszych dzieci i niemowląt (od 1-3 lat).
  Plecak jest ultra lekki, pojemny, wytrzymały, wesoły, kolorowy i oryginalny, posiada dużą główną komorę z wewnętrzną elastyczną kieszenią. Z przodu posiada mniejszą podręczną kieszeń zapinaną na zamek oraz elastyczne boczne kieszenie siatkowe na przekąski, chusteczki, wodę, soczek. Posiada również regulowane szelki ze wzmocnionymi szwami. Jest wyposażony w zamek błyskawiczny YKK. Do plecaczka dołączona jest odpinana smycz, dzięki której Twoje dziecko jest bezpieczne i zawsze blisko Ciebie, zwłaszcza na chodniku, ulicy, w zatłoczonych miejscach, na zakupach, etc. Pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma też górny uchwyt. To wszystko sprawia, że jest to idealny plecak dla dzieci na wycieczki, spacery, wakacje, zakupy. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w głównej komorze butelkę z wodą, małego pluszowego misia, czapkę. Boczne kieszenie z siatki mogą pomieścić małą zabawkę, chusteczki lub przekąskę. Przednia kieszeń na suwak może pomieścić przekąskę lub małą książeczkę lub zabawkę.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 18 x 10 x 23.
  Ultra lekki, waga: 0,2 kg.
  Wiek: 1+ lat.

 

 • Hugger, Totty Tripper Medium (TTM).
  Plecak dla dzieci (4-8 lat).
  Plecak jest bardzo lekki, pojemny, wytrzymały, wesoły, kolorowy i oryginalny, posiada dużą główną komorę z wewnętrzną elastyczną kieszenią. Z przodu posiada mniejszą podręczną kieszeń zapinaną na zamek oraz elastyczne boczne kieszenie siatkowe na przekąski, napoje, np. butelkę z wodą, sok, termos, bidon. Posiada również regulowane szelki ze wzmocnionymi szwami. Jest wyposażony w zamek błyskawiczny YKK. Pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma też górny uchwyt. Wszystko to sprawia, że jest to idealny plecak dla dziecka do przedszkola, na wycieczki, spacery, wakacje. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w jednej bocznej kieszeni siatkowej butelkę z wodą lub soczek i przekąskę w drugiej. W głównej komorze może zmieścić książkę, pluszowego misia, małą kurtkę przeciwdeszczową, czapkę i kredki. Przednia kieszeń na suwak może pomieścić przekąskę lub małą książkę lub zabawkę.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 24 x 13 x 30.
  Bardzo lekki, waga: 0,3 kg.
  Wiek: 4+ lat.

 

 • Hugger, Little Monster.
  Plecak dla najmłodszych dzieci (1-4 lat).
  Poznaj zabawne potworki, homara Larry'ego, motylka Betty, rybkę Monster, nietoperza Barry'ego. To zabawne projekty, który pozwalają dziecku odkrywać wyobraźnię.

  Plecak Jest bardzo lekki, pojemny, wytrzymały, zabawny, kolorowy i oryginalny. Posiada dużą główną komorę z dużym zamkiem błyskawicznym, dwie boczne elastyczne kieszenie z siatki na przekąski, chusteczki, wodę, soczek. Posiada również wygodne, regulowane ramiączka z wyściełaną oddychającą siateczką. Jest wyposażony w zamek błyskawiczny YKK i japońskie klamry Nifco. Pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma górny uchwyt do szybkiego chwytania. Jest to plecak do przedszkola, żłobka, na wycieczki, spacery, wakacje, zakupy.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Główna komora przykładowo pomieści: cienką kurtkę lub bluzę, książkę, pluszaka, zabawki, przekąski i kapelusz. Siatkowe kieszenie mogą pomieścić przekąski lub napój i zabawkę.
 • Rozmiar zewnętrzny w cm (szer. x gł. x wys.): 23 x 13 x 31.
  Bardzo lekki, waga: 0,25 kg.
  Wiek: 1+ lat.


 • Hugger, Animal Buddies.
  Plecak dla dzieci (1-4 lat).
  Zabawny plecak z głową zwierzątka z dużymi oczami, uszami i małymi łapkami pozwala rozwijać dziecku wyobraźnię. Projekt został specjalnie stworzony przez brytyjskich artystów.

  Plecak średniej wielkości (pomieści format A4), jest lekki, wygodny i pojemny. Posiada jedną dużą główną komorę zamykaną na zaciągany pasek ze sprzączką oraz klapę. Odpinana smycz umocowana u dołu plecaka pozwala mieć dziecko zawsze blisko siebie w niebezpiecznych lub zatłoczonych miejscach. Elastyczne boczne kieszenie siatkowe pomieszczą przekąski i/lub napoje. Plecak ma również regulowane szelki ze wzmocnionymi szwami, a pasy ramienne z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa, górny uchwyt pozwala szybko sięgnąć po plecak. Idealny dla maluchów, do żłobka, przedszkola, na wycieczki, spacery, wakacje. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w jednej bocznej kieszeni siatkowej butelkę z wodą lub soczek i przekąskę w drugiej. W głównej komorze może pomieścić kurtkę/bluzę, książkę, przytulankę, zabawki i czapkę.
 • Rozmiar zewnętrzny w cm (szer. x gł. x wys.): 17 x 15,5 x 32.
  Bardzo lekki, waga: 0,3 kg.
  Wiek: 1+ lat.


 • Hugger, Racer.
  Plecak dla dziecka (2-5 lat).
  Poznaj serię Racer, szybkie plecaki w kształcie aut z kołami po bokach dla małych fanów samochodów. Plecak średniej wielkości, jest bardzo lekki, ale pojemnywytrzymały, kształtem zbliżony do samochodu. Posiada jedną dużą główną komorę i mniejszą kieszeń z przodu zapinaną na duży zamek, a także regulowane szelki i jest wyposażony w zamek błyskawiczny marki YKK. Wygodne pasy ramienne mają regulowane ramiączka i wyściełane są oddychającą siateczką. Wraz z klamrą piersiową tworzą szelki bezpieczeństwa. Plecak ma też górny uchwyt. Jest idealny do żłobka, przedszkola, na wycieczki, spacery, wakacje. 
 • CO POMIEŚCI PLECAK W ŚRODKU?
  Ten plecak może pomieścić w głównej komorze bidon/butelkę, zabawkę, małą książkę, kurtkę przeciwdeszczową lub bluzę, czapkę. Przednia kieszeń zapinana na suwak może pomieścić przekąskę, chusteczki, podręczny płyn do dezynfekcji.
 • Rozmiar zewnętrzny w cm (szer. x gł. x wys.): 19 x 18 x 34.
  Bardzo lekki, waga: 0,3 kg.
  Wiek: 2+ lat.


 • Hugger, Skooly.
  Plecak dla przedszkolaka (3-6 lat).
  Plecak jest wytrzymały i bardzo lekki, wesoły i kolorowy. Wyposażony w górny uchwyt, wzmocnione paski, miękkie paski na ramiona, pasy ramienne z klamrą piersiową tworzące szelki bezpieczeństwa i etykietę adresowa, na którą można wpisać dane małego właściciela. Plecak jest pojemny, pasuje do książek formatu A4. Posiada zamek błyskawiczny YKK oraz klamry Nifco. Zrobiony jest z materiałów przyjaznych środowisku. Plecaczek Skooly to świetny towarzysz w przedszkolu, ale również doskonale nadaje się na wycieczki, wakacje, spacery. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • PLECAK POMIEŚCI W ŚRODKU:
  Ten plecak może zmieścić w głównej komorze małą butelkę z wodą, książki i zeszyty A4, wiatrówkę, a nawet tablet lub śniadaniówkę. Przednia kieszeń zapinana na suwak może zmieścić kredki, chusteczki i flamastry.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 25 x 10 x 32.
  Bardzo lekki, waga: 0,28 kg.
  Wiek: 3+ lat.


 • Hugger, Let's Go! - Large.
  Plecak dla pierwszoklasisty ucznia (6-9 lat).
  Plecak jest lekki, pojemny, wytrzymały, wesoły i bardzo praktyczny. Główna komora plecaka jest zapinana na zamek i posiada wewnętrzną elastyczną kieszeń. Przednia kieszeń jest także zamykana na zamek błyskawiczny. Boczne kieszenie wykonane są z elastycznej siatki, w których możemy umieścić napój, termos, bidon, owoc, przekąskę, chusteczki etc. Plecak posiada regulowane ramiączka z wzmocnionymi szwami. Wewnątrz plecaka jest etykieta z adresem. Dla komfortu i wygody małego ucznia plecak posiada tylną podporę i system Air-Flow na plecach, polepszający przepływ powietrza i podnoszący komfort użytkowania. Ponadto plecak jest wyposażony w zamki błyskawiczne YKK, bezpieczny pas piersiowy i górny uchwyt. Plecak dla dzieci jest idealny do pierwszych klas szkoły. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.
 • PLECAK POMIEŚCI W ŚRODKU:
  Ten plecak może zmieścić w głównej komorze dużą butelkę z wodą, książki i zeszyty A4, kurtkę, a nawet laptopa. Boczne kieszenie z siatki mogą pomieścić butelkę, przekąskę lub parasol. Przednia kieszeń zapinana na suwak może zmieścić piórnik lub pudełko na lunch.
 • Rozmiar zewnętrzny cm (szer. x gł. x wys.): 27 x 18 x 40.
  Lekki, waga: 0,5 kg.
  Wiek: 6+ lat.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl